Prawo spadkowe
Adwokat - Prawnik Spadkowy - Pułtusk

  • stwierdzenie nabycia spadku,
  • dział spadku,
  • odpowiedzialność za długi spadkowe,
  • zachowek itd.

 

Jako Adwokat Spadkowy wykonuję czynności zawodowe z największą uczciwością i sumiennością, tak aby każdy korzystający z usług Prawnika spadkowego odchodził zawsze usatysfakcjonowany.

Nasza kancelaria prawna jest miejscem, w którym Klienci i Klientki z Wyszkowa i Pułtuska mogą liczyć na rzetelną pomoc z zakresu prawa spadkowego. Jest to część prawa cywilnego i określa zakres uprawnień podlegających dziedziczeniu. Poszczególne przepisy precyzują więc takie kwestie jak np. sposoby dysponowaniem majątkiem czy status prawny spadkobierców.

Prawnik, Adwokat i Radca Prawny


Adwokat spadkowy - na czym polega jego wsparcie?

Sprawy z zakresu prawa spadkowego czasem wiążą się z wieloma wątpliwościami. Na pomoc prawną mogą zdecydować się wszyscy uczestnicy postępowań. Adwokat spadkowy obsługuje więc m.in. powodów, wnioskodawców i pozwanych.

Jako eksperci od prawa spadkowego, doskonale wiemy, że każda sprawa jest nieco inna. Nie da się zapewnić Klientom solidnej pomocy bez gruntownego przeanalizowania wszystkich szczegółów. Dobra kancelaria prawna powinna w indywidualny sposób traktować każdą sprawę o spadek i podchodzić do Klientów z odpowiednią empatią i wrażliwością. Prawnik spadkowy rozpocznie swoją pracę od szczegółowego omówienia stanu faktycznego konkretnej sytuacji. Bazując na tej wiedzy, kancelaria adwokacka będzie mogła zaproponować odpowiednio dopasowane rozwiązania.


Formalności dopięte na ostatni guzik

Adwokat spadkowy zajmuje się szeregiem różnorodnych zadań, które mają przybliżyć jego Klienta do osiągnięcia upragnionego efektu. Nierzadko jego praca polega na zajęciu się takimi formalnościami, jak chociażby sporządzanie odpowiedniej dokumentacji. Kancelaria prawna zajmie się więc w Państwa imieniu przygotowaniem takich pism procesowych jak wnioski dowodowe czy pozwy o zachowek. Do kompetencji, które posiada prawnik spadkowy, zaliczyć można także sporządzanie skarg kasacyjnych, apelacji, wniosków o sporządzenie spisu inwentarza, wniosków o nabycie spadku czy ustanowienie kuratora dla spadku. Z pomocą eksperta zatroszczą się Państwo także o przygotowanie takich dokumentów jak wniosek o nakazanie złożenia testamentu czy wniosek o otwarcie i ogłoszenie testamentu.


Porady prawne - wyczerpujące, wieloaspektowe doradztwo

Komu przysługuje zachowek? Gdzie powinno się złożyć wniosek o stwierdzenie nabycia spadku? Czym różni się spadek z dobrodziejstwem inwentarza od prostego przyjęcia spadku i jakie konsekwencje każde z rozwiązań oznacza w konkretnej sytuacji? To tylko część pytań, z którymi prawnik spadkowy spotyka się podczas swojej pracy. Zadbamy o to, żeby adwokat spadkowy udzielił Państwu wszystkich najważniejszych informacji, jasno wyłożył nawet bardzo złożone kwestie i wyposażył Państwa w przydatną wiedzę, pozwalającą w świadomy sposób podjąć najkorzystniejsze decyzje.


Prawnik spadkowy - reprezentacja Klientów w postępowaniach spadkowych

Zachęcamy do kontaktu także te osoby, które potrzebują profesjonalnej reprezentacji w sprawach:

  1. o stwierdzenie nabycia spadku;
  2. o podział spadku;
  3. dotyczących przyjęcia, odrzucenia lub podważenia testamentu.

Nasze doświadczenie, w połączeniu z doskonałą znajomością prawa spadkowego to pewność, że Państwa interesy zostaną odpowiednio zabezpieczone. Prawnik spadkowy pozwoli Państwu uchronić się przed sytuacją, w której spadek zostanie nieodpowiednio podzielony lub przekazany w niewłaściwe ręce. Prowadzimy sprawy spadkowe na różnych etapach. Gwarantujemy, że każdy przypadek zostanie potraktowany w wyjątkowy sposób i poświęcimy mu odpowiednią ilość czasu i uwagi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami i sprawdzenia, w jaki sposób możemy Państwu pomóc.

X

X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Dołącz do naszych
Fanów na Facebook