Adwokat - Prawnik - Radca Prawny
Katarzyna Prokopiak

Zakres usług Kancelarii Prawnej
w Pułtusku, Nasielsku, Wyszkowie i Warszawie

Kancelaria prowadzi obsługę prawną klientów indywidualnych i biznesowych zainteresowanych doraźną i stałą pomocą prawną.
Zakres usług prawnych Kancelarii obejmuje w szczególności:

 • udzielanie porad prawnych
 • sporządzanie opinii prawnych
 • reprezentację przed sądami i innymi organami
 • mediację
 • sporządzanie pism procesowych
 • sporządzanie i opiniowanie projektów umów
 • udział w rokowaniach i negocjacjach
 • windykację należności

Zachęcam do zapoznania się z usługami Kancelarii Prawnej zwłaszcza z Pułtuska, Nasielska, Wyszkowa, Warszawy i okolic.

 

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Prokopiak ? profesjonalne usługi prawne oraz udzielanie porad prawnych

Niezależnie od tego, czy mowa o przedsiębiorcach, czy też o osobach prywatnych, tj. nieprowadzących działalności gospodarczej, poruszanie się w gąszczu przepisów prawnych może zniechęcić nawet najbardziej cierpliwe i wytrwałe osoby. To właśnie dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy świadczonej przez adwokata w Wyszkowie, Nasielsku oraz Pułtusku. Wybór takiego rozwiązania pozwala na zaoszczędzenie czasu i gwarancję, że rozwiązaniem problemu zajmie się specjalista.

Kancelaria Adwokacka ? gdzie świadczy swoje usługi?

Prowadzona przez Katarzynę Prokopiak kancelaria ma swoją główną siedzibę w Warszawie oraz filię w Pułtusku. Taki stan rzeczy nie oznacza jednak, że usługi adwokackie świadczone przez kancelarię są ograniczone jedynie do tych miejscowości. Jeśli poszukujesz prawnika w Wyszkowie lub radcy prawnego w Nasielsku, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość ? także będziesz mógł skorzystać z naszych usług.

Prawnik, Adwokat i Radca Prawny

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Prokopiak, czyli usługi prawne dla osób indywidualnych

Usługi radcy prawnego Kancelarii Adwokackiej Katarzyny Prokopiak są skierowane między innymi do klientów indywidualnych. Ci ostatni mogą uzyskać fachową pomoc między innymi podczas:

 • postępowania rozwodowego. Usługi radcy prawnego mogą być przydatne, jeśli rozwodzący się małżonkowie nie doszli do porozumienia w sprawie majątku,
 • sporządzania intercyzy,
 • podziału spadku i ustalaniu zachowku,
 • sporu sądowego z ubezpieczycielem.

Ponadto, nasi prawnicy oferują także sporządzanie pism procesowych w ramach postępowania egzekucyjnego. Tak szeroki zakres oferty w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że klienci, poszukując radcy prawnego w Wyszkowie/w Pułtusku, chętnie decydują się na kancelarię Katarzyny Prokopiak.

Radca prawny w Wyszkowie, Nasielsku oraz Pułtusku ? oferta dla klientów biznesowych

Ważnym filarem działalności Kancelarii Katarzyny Prokopiak stanowią również usługi adwokackie świadczone dla klientów firmowych. Jest to niezwykle istotne, ponieważ z problemami natury prawnej borykają się nie tylko wielkie, globalne korporacje, ale także mniejsze, lokalne firmy z takich miejscowości jak na przykład Wyszków, Nasielsk czy Pułtusk. Prawnik może się okazać niezbędny w celu rozwiązania spraw z takich obszarów jak na przykład:

 • reprezentacja przed sądami. Przedsiębiorców w kontaktach z sądem cywilnym, sądem pracy itd. może reprezentować adwokat w Wyszkowie, Nasielsku czy Pułtusku;
 • doradztwo podczas negocjacji biznesowych. Udział w negocjacjach handlowych zwiększa szanse na podpisanie korzystnego kontraktu,
 • wsparcie podczas rozwiązywania sporów pracowniczych,
 • stała obsługa prawna przedsiębiorstwa,
 • sprawdzanie opinii prawnych,
 • doradztwo prawne w zakresie inwestycji projektowych i budowlanych. Nie ma nic dziwnego w fakcie, że prawnik w Pułtusku czy Nasielsku to specjalista, którego kompetencje cieszą się dużym zainteresowaniem ? miejscowości te dynamicznie rozwijają się w ostatnich latach.

Wyżej opisane czynności to tylko niektóre spośród usług, których świadczeniem zajmują się pracownicy zatrudnieni w naszej kancelarii. Ponieważ duża część firm w Polsce boryka się z nierzetelnymi płatnikami, konieczne może być przygotowanie wezwań do zapłaty wymagalnych należności oraz wezwań do próby ugodowej. Windykacja należności to proces, którego wykonanie bez wątpliwości warto zlecić profesjonalistom. Prawidłowo przeprowadzony pozwala na odzyskanie przynajmniej części środków.

Konieczne może być także zabezpieczenie roszczeń w ramach postępowania sądowego, a jeśli wszystkie inne kroki zawiodą ? także przygotowanie wnioski do sądu w celu wszczęcia egzekucji komorniczej. Nasi specjaliści prawni zajmują się również sprawowaniem nadzoru w zakresie zgodności z prawem przeprowadzanej egzekucji komorniczej.

Nowoczesne technologie a polskie prawo ? pomoc adwokata może być niezbędna

W dwudziestym pierwszym wieku możemy zaobserwować dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii komputerowych oraz internetu. Taki stan rzeczy sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na rejestrację domeny i promowanie swojej marki i (lub) sprzedaż produktów także z użyciem sieci.

Działania te z jednej strony znacznie zwiększają szanse na osiągnięcie sukcesu, z drugiej jednak stwarzają ryzyko różnego rodzaju nadużyć. To właśnie dlatego nasi prawnicy oferują pomoc oraz reprezentacją m.in. przez Sądem Polubownym przy PIIK ? Polskiej Izbie Informatyki i Komunikacji.

X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Dołącz do naszych
Fanów na Facebook