Prawo rodzinne - Adwokat rodzinny w Pułtusku

  • sprawy o rozwód i separację,
  • sprawy o alimenty,
  • sporządzanie wniosku o podział majątku,
  • sporządzanie wniosku o kontakty z dzieckiem,
  • intercyza itd.

 

Prawo rodzinne obejmuje zbiór regulacji dotyczących kwestii małżeństwa, pokrewieństwa i powinowactwa oraz opieki i kurateli. Prawnik rodzinny jest więc specjalistą, do którego warto się zwrócić, gdy zależy Państwu na rozwiązaniu, unieważnieniu małżeństwa lub separacji. Zbiór norm prawnych reguluje także stosunki między rodzicami a dziećmi. Takie przepisy dotyczą np. prawnego aspektu uznania, ustalenia i zaprzeczenia ojcostwa lub macierzyństwa. Adwokat rodzinny i rozwodowy wspiera także w sprawach dotyczących obowiązku alimentacyjnego, opieki nad małoletnimi dziećmi (oraz osobami ubezwłasnowolnionymi), kontaktów z dzieckiem, kurateli czy pieczy zastępczej.


Czym musi wyróżniać się profesjonalny prawnik rodzinny?

Lata doświadczenia oraz gruntowne przygotowanie naszych ekspertów, pozwalają im w indywidualny sposób podejść do potrzeb Klienta i tak zaplanować działania, żeby zwiększyć szansę na osiągnięcie oczekiwanych przez niego celów. Wierzymy, że efektywna pomoc prawna powinna wyróżniać się kompleksowością i elastycznością. Właśnie takie wsparcie oferujemy osobom, wybierającym usługi naszej kancelarii.

Praca takiego eksperta, jak prawnik rodzinny czy adwokat rozwodowy, często dotyczy spraw bardzo wrażliwych i powodujących u Klientów duże emocje. Oprócz doświadczenia i wiedzy prawniczej liczy się więc tutaj także empatia. Z wyczuciem podchodzimy do delikatnych spraw, starając się zapewnić Państwu nie tylko profesjonalną, fachową pomoc, ale też poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że prawnik rodzinny starannie zadba o Państwa interesy.

Prawnik, Adwokat i Radca Prawny


Adwokat rodzinny - na co mogą liczyć nasi Klienci z Pułtuska i okolic?

Na co dzień zajmujemy się m.in.:

  1. przygotowaniem pozwów i pism procesowych w sprawach związanych z alimentami, rozwodem, separacją;
  2. przygotowaniem wniosków i pism procesowych dotyczących podziału majątku małżeńskiego.

Świadczymy usługi doradcze, starając się zapewnić naszym klientom rzetelne, wyczerpujące informacje, przedstawione w przystępny sposób. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma właściwie rozeznanie się Klientów w swojej sytuacji. Tylko wtedy mogą oni podejmować przemyślane decyzje. To dlatego priorytetowo traktujemy jakość współpracy z Państwem. Z naszej strony oferujemy pełne skupienie na sprawie, spersonalizowane doradztwo i profesjonalną reprezentację. Jeśli zależy Państwu na tym, żeby adwokat rodzinny lub prawnik rozwodowy cechował się właśnie takim podejściem, serdecznie zachęcamy do kontaktu z ekspertami z naszej kancelarii.


Prawnik rozwodowy - kiedy jego pomoc może okazać się przydatna?

Rozwód w większości przypadków bywa trudnym doświadczeniem. Często wiąże się z nim stres oraz silne emocje. Samodzielne poradzenie sobie ze wszystkim formalnościami może być bardzo wymagającym zadaniem. Do tego dochodzi jeszcze brak wiedzy prawniczej i brak doświadczenia w tego typu sprawach. To dlatego warto, żeby w tym procesie wspomógł Państwa adwokat rozwodowy.

Specjalista poinformuje o wszystkich najważniejszych kwestiach, a następnie odpowiednio przygotuje Państwa do rozprawy w sądzie, co pozwoli znacznie ograniczyć stres. Prawnik rozwodowy lub adwokat rodzinny pomoże też oszacować, jakie mają Państwo szanse na to, że sprawa zakończy się w oczekiwany sposób.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z kancelarią. Dokładnie przeanalizujemy sprawę, krok po kroku zapoznamy Państwa z możliwymi rozwiązaniami i wspólnie opracujemy najlepszą drogę postępowania.

Katarzyna Prokopiak - Adwokat rodzinny Pułtusk - prawnik rozwodowy Pułtusk

X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Dołącz do naszych
Fanów na Facebook