Kontakt

Chcą Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat świadczonych przez nas usług radcy prawnego i adwokata w Pułtusku oraz proponowanych cen? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią adwokacką. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i ustalimy dogodny dla obu stron termin spotkania.

Sposoby kontaktu z naszą Kancelarią adwokacką

W jaki sposób mogą Państwo skontaktować się z naszym radcą prawnym i adwokatem w miejscowości Pułtusk? Jako że satysfakcja Klienta jest dla nas kwestią priorytetową, oferujemy kilka różnych rozwiązań. Mogą Państwo skorzystać między innymi z formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podadzą Państwo imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu i wpiszą treść zapytania w odpowiednim polu. Oferujemy również kontakt telefoniczny pod numerem 728-804-799 bądź drogą mailową: biuro@kancelariaprokopiak.pl. Zachęcamy także do osobistej wizyty w naszej kancelarii w Warszawie lub filii w Pułtusku po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji, zapraszamy.

 • Kontakt:
  Adwokat Katarzyna Prokopiak
  Adres e-mail: biuro@kancelariaprokopiak.pl
  Telefon: 728 804 799
 • Kancelaria:
  ul. Zadumana 11 lok. 43
  02-206 Warszawa
  (zobacz na mapie)
 • Filia:
  ul. Rynek 18/2
  06-100 Pułtusk
  (zobacz na mapie
 • Dodatkowe informacje:
  Filia w Pułtusku; wejście w bramę przy ul. Świętojańskiej 1

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź treść wiadomości

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wyślij * - pola obowiązkowe
X Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Dołącz do naszych
Fanów na Facebook